Znajdź nas w Google+

Aktualności

TEDDY EDDIE online
22.04.2020
Drodzy Rodzice naszych kursantów Teddy Eddie!

W obecnej sytuacji, kiedy nadal niemożliwe jest prowadzenie lekcji stacjonarnie w szkole cały zespół Clan4you dokłada wszelkich starań aby przeniesienie naszych kursów do świata online odbywało się w zgodzie z standardami naszych kursów oraz metodyką nauczania. 
Przez cały czas kwarantanny otrzymywali Państwo od nas nagrania lekcji Teddy Eddie przygotowane przez Zespół Edu Bears. Bardzo nas cieszy, że forma lekcji video z zadaniami domowymi na platformie Plac Zabaw spotkała się  z tak dużym entuzjazmem z Waszej strony i dziękujemy za zaangażowanie!
Niemniej przez cały ten czas szkoliliśmy się, testowaliśmy najlepsze formy pracy i opracowywaliśmy sposoby na to, aby móc zaproponować Państwa dzieciom TEDDY EDDIE LIVE LESSONS. Lekcje live będą prowadzone przez lektorów Clan4you, bo wiemy że mali kursanci bardzo tęsknili za nimi!

Wciąż będziemy Państwu udostępniać lekcje video, które umożliwiają realizację kursu w kolejnych tygodniach, a dodatkowo raz w tygodniu będziemy prowadzili dla Państwa dzieci lekcje online. Chcieliśmy połączyć te dwie formy zdalnego nauczania, ponieważ każda z tych opcji ma swoje plusy. Lekcje video można realizować w dowolnym czasie, co ma szczególne znaczenie jeśli dostęp do sprzętu lub Internetu jest utrudniony. Lekcje online dają możliwość  obustronnej komunikacji i przećwiczenia z lektorem tego, co dziecko przyswoi podczas oglądania lekcji video. Jeśli dodamy do tego jeszcze grę na Placu Zabaw, który nasi kursanci uwielbiają, oraz udział w wyzwaniach i zadaniach, które przygotowujemy dla kursantów na naszych grupach dedykowanych, to mamy wyniki nauczania nawet wyższe niż przy kursach stacjonarnych 2 razy w tygodniu.  Wynika to z tego, że czas spędzony z angielskim i metodą Teddy Eddie jest wprost proporcjonalny do wyników.

Nasi lektorzy już nie potrafią się doczekać kiedy będą mogli zobaczyć się ze swoimi kursantami!
Dziękujemy że nam Państwo zaufali i zostali z nami!:)

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by