Znajdź nas w Google+

KURSY DLA DZIECI

 TEDDY EDDIE 2-7 lat (dzieci TE lub miś)
Jest to nasz autorski program dla dzieci niepiszących rozwijający umiejętności komunikacyjne: rozumienie ze słuchu i mówienie. Prawdziwą, poważną naukę oprawiliśmy w bajkowe ramy z dodatkiem dziecięcego humoru, ruchu i zabawy. Dużo więcej informacji o programie tutaj.

pobierz plik pdf zawierający szczegóły kursu Teddy Eddie tutaj


KIDS 6-7 lat (dzieci z 7)
Roczny program wyłącznie dla dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Łączy w sobie komunikatywny charakter programu dla dzieci przedszkolnych i dalsze wprowadzenie w podstawy czytania w języku obcym, by jeszcze lepiej przygotować dzieci do programu Rockets.

TEDDY EDDIE 2-7 lat

Jest to nasz autorski program dla dzieci niepiszących rozwijający umiejętności komunikacyjne: rozumienie ze słuchu i mówienie. Prawdziwą, poważną naukę oprawiliśmy w bajkowe ramy z dodatkiem dziecięcego humoru, ruchu i zabawy.

Szczegóły kursu Teddy Eddie tutaj
KIDS 6-7 lat
Roczny program wyłącznie dla dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Łączy w sobie komunikatywny charakter programu dla dzieci przedszkolnych i dalsze wprowadzenie w podstawy czytania w języku obcym, by jeszcze lepiej przygotować dzieci do programu Rockets.
 

szczegóły kursu Kids tutaj
ROCKETS 7-10 lat

Program stworzony z myślą o dzieciach kontynuujących naukę po programie Teddy Eddie, Kids lub innym mocnym programie przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Rockets składa sie z 3 poziomów i każdy z nich ma swój priorytetowy cel:
poziom Rockets 1 - nauka czytania
poziom Rockets 2 - nauka pisania
poziom Rockets 3 - wprowadzenie gramatyki

szczegóły kursu Rockets tutaj
SAVVY ED 7-10 lat

Program SAVVY ED jest nową, ambitną metodą nauczania
języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych kontynuujących naukę po kursach Teddy Eddie
lub innych mocnych kursach przedszkolnych.
Lubiany przez dzieci i ceniony przez rodziców.
Wykorzystuje sprawdzone systemy z programu dla dzieci przedszkolnych i wprowadza nowe, ciekawe elementy dopasowane do wieku i rosnących umiejętności
uczestników kursu.

szczegóły kursu Savyy Ed tutaj
JUNIOR 8-12 lat 

Program dla dzieci szkół podstawowych. Zakłada równy rozwój umiejętności mówienia, rozumienia, pisania i czytania z uwzględnieniem programu realizowanego w szkole publicznej.

szczegóły kursu Junior tutaj
JUNIOR STAR 10-12 lat 

Ambitny program dla dzieci w klasach 4-6. Tylko poziomy zaawansowane. Główne założenia to rozwijanie swobodnej komunikacji oraz wprowadzanie dzieci w świat gramatyki, testów i egzaminów. Pomimo wysokiego poziomu i poważnej nauki, zajęcia prowadzone są w lekkiej formie z dodatkiem gier, zabaw i ruchu.

szczegóły kursu Junior Star tutaj
   

 

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by