Znajdź nas w Google+

O nas

Nasza szkoła językowa istnieje już od 2000 roku. Stworzyliśmy ją z pasji do uczenia i ta pasja napędza nasz ciągły rozwój. Wysoki standard oferowanych kursów oraz szeroka oferta CLAN4YOU zachęciła do współpracy z nami już kilka tysięcy klientów. Naszym celem jest tworzenie miejsca, w którym każdy poczuje się dobrze, a jednocześnie będzie zadowolony z poziomu oferowanych przez nas usług. Bardzo często z oferty CLAN4YOU korzystają całe rodziny i to właśnie na rodzinę i zapewnienie jej kompleksowej obsługi stawiamy. 
angielski zabrze
W ramach CLAN4YOU działają:

 •  Szkoła języka angielskiego, która zapoczątkowała działalność firmy. To właśnie nauczanie języka angielskiego jest od zawsze naszą pasją, a  z niej zrodziło się wiele projektów i pomysłów, które ukształtowały CLAN4YOU takim, jakim jest teraz. Tworzymy autorskie programy nauczania, wydajemy własne podręczniki, a nasze szkoły działają według bardzo ścisłych standardów, nad którymi czuwają metodycy i kierownicy szkół. Dzieci, młodzież i dorośli korzystają z kursów o wysokim poziomie, które często doprowadzają do honorowanych na całym świecie certyfikatów Cambridge.
  Rodzice natomiast  mogą u nas liczyć na rzetelną ewaluację postępów dzieci, na częsty kontakt z naszej strony, ale także na to, że dziecka na lekcjach nie zanudzimy - wręcz przeciwnie - lekcje są pełne ruchu oraz zabaw językowych z dodatkiem jakże potrzebnego w życiu humoru.
  Jako współautorzy programu jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie i Savvy Ed.

   
 • Szkoła języka niemieckiego czyli CLAN auf Deutsch mieści się w Tarnowskich Górach i ma niemal równie długą historię jak szkoła języka angielskiego. To drugi co do popularności język w naszym Centrum. Kursy prowadzone w małych grupach przez profesjonalną, zaangażowaną kadrę zyskały sobie wiernych, wieloletnich słuchaczy.
   
 • Akademia malucha TĘCZOWY DOMEK to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. W bezpiecznym, ciepłym i ciekawym miejscu, w niewielkich grupach, uczą się i bawią zarazem dzieci dwu- i trzyletnie, które przygotowują się do przedszkola lub trzy- i czterolatki, które uczestniczą w różnorodnych zajęciach edukacyjnych odpowiadających wymogom programu przedszkolnego. A wszystko to pod okiem prowadzących, którzy nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale też, a może nawet przede wszystkim, pasję i wielkie serce dla dzieci.
   
 • Obozy językowo - rekreacyjne, czyli nasze WYSPY CLANARYJSKIE organizujemy dla dzieci i młodzieży już od wielu lat. Komfortowe ośrodki, sprawdzona, świetna kadra, ciekawa formuła języka angielskiego, różnorodne opcje sportowe, moc atrakcji i prawdziwie wakacyjny duch naszych imprez sprawiają, że te same dzieci wyjeżdżają z nami wielokrotnie, a co roku przybywa też nowych klientów, którzy trafiają do nas przez najbardziej skuteczną formę reklamy – polecenie!

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
 

 


 

                       

                                                                                                                                         

                         

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by