Kilka słów o naszej szkole

 

Witamy w Clan4you - miejscu, w którym nauczysz się języków obcych!

 

Jako szkoła językowa rozwijamy się prężnie od 2000 roku, od 2003 roku organizujemy obozy językowo-rekreacyjne, a od 2008 prowadzimy różnorodne zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Clan4you to miejsce, które powstało z pasji do języków i nauczania. Jego założycielka - Magdalena Duchnik to absolwentka filologii angielskiej, metodyk i współautorka Teddy Eddie - innowacyjnej metody nauczania języka angielskiego dla dzieci. To właśnie między innymi w naszym Centrum powstawała cała seria kursów angielskiego dla najmłodszych, stosowana dziś w setkach szkół w Polsce i za granicą, a my jesteśmy szkołą macierzystą metody. Jesteśmy też Centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge – to, że zdaje je z powodzeniem wielu naszych kursantów (często w bardzo młodym wieku) stanowi obiektywne świadectwo jakości naszych kursów i jednocześnie daje naszym uczniom przepustkę do świata szerszych perspektyw edukacyjnych i zawodowych.

 

Co jest dla nas najważniejsze?

 

Naszą misją jest udowodnienie, że chodząc na zajęcia dwa razy w tygodniu można doskonale nauczyć się języka obcego :)

 

Nasi wykwalifikowani metodycy dbają o to, aby kadra lektorska Clan4you stale się rozwijała, a kursy były prowadzone na najwyższym poziomie i według ściśle określonych standardów. U nas możecie też liczyć na doskonały kontakt i stałe monitorowanie efektów nauki. Wiemy, jak ważna jest komunikacja z rodzicami naszych kursantów, dlatego zapewniamy Wam regularny dostęp do informacji o tym, co dzieje się na zajęciach. W Clan4you wiemy jak ważna jest dobra kadra lektorska, dlatego inwestujemy w osoby, dla których nauczanie to pasja. Nasi lektorzy to osoby z prawdziwą smykałką do nauczania, a poza tym naprawdę fajni ludzie z różnymi zainteresowaniami, którymi dzielą się na zajęciach - u nas nigdy nie jest nudno!

 

Stawiamy na efekty, więc nasze kursy są wypełnione po brzegi przydatną wiedzą i prowadzone w przyjaznej atmosferze sprzyjającej nauce. Jest dla nas bardzo ważne, żeby lekcje były nie tylko ambitne, ale też opierały się na systemowych elementach, które zapewniają systematyczność i osiąganie kolejnych, wspólnie założonych celów. Wiemy też, że nauka języka to nie tylko kurs językowy, dlatego u nas możecie liczyć na dodatkowe atrakcje! Poza lekcjami znajdziecie u nas konkursy dotyczące języka i kultury, program czytelniczy z bogatą biblioteczką do dyspozycji, a także specjalne wydarzenia i dekoracje związane z anglosaskimi świętami i obyczajami, żeby nauczyć Was więcej, niż tylko języka!

 

Chcemy, żeby było Wam u nas przyjemnie, więc dbamy o dobry wystrój, przyjazną atmosferę i komfortowe warunki zarówno w salach dla naszych kursantów jak i na korytarzach. W naszym biurze zawsze znajdziecie odpowiedzi na pytania i wsparcie w wyborze odpowiedniego kursu. Wiemy, że podejście do ucznia i klienta jest równie ważne co sama nauka, dlatego dbamy o to, by wszyscy, zarówno klienci jak i kadra, czuli się u nas po prostu dobrze. To dlatego tak wielu naszych kursantów poleciło naszą szkołę swoim rodzinom i znajomym!Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej szkole z innych źródeł, zapraszamy do przeczytania opinii naszych Klientów :)

 

Chętnie też odpowiemy na Wasze pytania bezpośrednio. Nasi metodycy i administratorzy czekają na Was.

 

Zapraszamy w nasze progi! :)